כשעיצוב וריח נפגשים – הכירו את מפיצי הריח של פרומושן

זוכרים את הרגע שהרחתם משהו בפעם הראשונה? למעשה, אתם לא כי חוש הריח הוא בין החושים הראשונים שמתפתחים. כך תינוקות מזהים את ההורים שלהם עוד כשאינם רואים דבר. גם חוש הטעם מגיע אחרי חוש הריח והמודעות לריחות מחלקת את המראות לנעימים ונעימים פחות. הבנה של השילוב בין חוש הריח לחוש הראייה, גורמת לנו להבין כמה חשוב כשעיצוב וריח נפגשים. 

ריחות וזיכרונות 

זוכרים את הריח שהיה מקבל את פניכם במדרגות כשאתם חוזרים מבית הספר? או ריח הלחמניות הטריות בבוקר? ריח של שוקולד או הפרחים שקיבלתם בפעם הראשונה? זוכרים שכל טעימה של יין מתחיל ברחרוח הכוס ובשביל לדעת אם אפשר לבשל את הבשר צריך להריח אותו? כל אלה מעידים, יותר מכל מחקר מדעי, על חשיבותו של חוש הריח בחיינו. ריחות לא נעימים דוחים אותנו, מרחיקים אותנו ומשדרים לנו על משהו לא טוב, לא בריא ולא נקי. 

מפיצי ריח

ריחות בחיי היום יום

אנשי מדע רבים עוסקים בניתוח ריחות שונים והשפעתם על בני אדם. תמציות ארומטיות מפותחות בהתאם לצרכים ויש כאלה המיועדות לתעשיית המזון כדי להוסיף ניחוחות למאכלים, לתעשיות הרופאה המשלימה שם יש השפעה אדירה לריחות אותם המטופלים שואפים ותעשיית הבשמים שמשתמש לצרכי משיכה בין המינים, רומנטיקה וסקס. 

ריחות בעסקים

חברות וארגונים רבים למדו כי לריחות יש השפעה על לקוחותיהם והבינו כמה משמעותי החיבור כשעיצוב וריח נפגשים, כמה חשוב שמלבד מתקן לחיטוי ידיים, יעשה שימוש במפיצי ריח באזורי המתנה ובחדרי שירותים ורחצה. מקום בו מופץ ריח טוב משדר לאנשים בסביבה כי המקום נקי, מטופח, מקום שבו מתייחסים ברצינות ובהקפדה לפרטים הקטנים. לקוחות יחושו באווירה נעימה ונינוחה וביטחונם יעלה בהתאם. חנויות רבות החלו להשתמש במפיצי ריח בכניסה לחנות, כדי למשוך קונים לתוך החנות ויש חנויות שאף פיתחו ריחות מסוימים שיהיו מזוהים איתן. 

ריחות ועיצוב

גם בבית וגם בעסק, הריח משרה אווירה נעימה ונינוחה אך חשוב גם שמכשירי הפצת ריח ישתלבו עם המראה הכללי, הריהוט והדקורציה. את מפיצי הריח האוטומטיים אפשר למצוא אצלנו בכמה צבעים וכמה דגמים כך שקל להתאימם לעיצוב הקיים, להצניע את המכשירים כשמעצבים מחדש ולהתאים לכל אזור את המתקן בגודל הנכון. המכשירים מפיצים ריח במרווחי זמנים קבועים אפשר לשנות ולהתאימם לגודל החלל. 

כשריח ועיצוב נפגשים אצלכם 

אם אתם מעצבים עכשיו את בית חלומותיכם או בונים עסק חדש, אולי פתחתם סטודיו לפילטיס או מספרה חדשה, אל תשכחו להוסיף את מתקני הפצת הריחות שלנו. 

כך תוכלו להבטיח לעצמכם שכל האורחים שלכם, הלקוחות, החברים וכל מי שיכנס אליכם, ייהנה מחוויה נעימה, ריחנית שתשאיר לו זיכרונות נעימים. אז בין שלל המטלות, צרו קשר עם חברתנו להתאמת המתקנים המתאימים לכם ואנחנו נדאג להשאיר לכם ריח נפלא!

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על:

תוכן עניינים

מאמרים