מפיצי ריח חשמליים לבית ולמשרד

מפיצי ריח הם פתרונות אולטימטיביים לאוורור ולהפצת ריח, הן עבור בתים והן עבור משרדים. לאור זאת לקוחות רבים רוכשים את אחד מהמכשירים האיכותיים כדי לשפר את התחושות בבתים ובמשרדים וכדי למנוע ריחות לא נעימים.

המכשירים שנאנחנו מייבאים קיימים בכמה גדלים והמגמה היא לבחור במכשיר הנכון ביותר בהתאם לשטח שאותו אמור המכשיר לכסות, בית בגודל סטנדרטי, בית רחב ידיים וכך גם לגבי משרד, מרחב בגודל נורמטיבי או מתחם ענק המצריך רכישה והתקנה של כמה מכשירים מסוג זה. 

נטרול ריח בבית 

בכל בית דואגים לניקיון, אף על פי כן אפשר לחוש מדי פעם ריחות נעימים פחות שמגיעים מתוך הבית כמו לדוגמה מהשירותים, מהנעליים שהורידו הילדים לאחר שעות של משחק כדורגל, גופיות מלאות זיעה אחרי משחק כדורסל, בגדי עבודה מלוכלכים של מי שהגיע כרגע מהעבודה ועדיין לא הספיק להתקלח ועוד.

כד לנטרל את הריחות הללו שאינם נעימים לבני הבית ובטח לא לאורחים המגיעים הביתה מדי יום, מתקינים את המתקן האיכותי של פרומושן אשר מבצע ריסוס של כמות מדודה של תרסיס בפרקי זמן קבועים כמו לדוגמה בכל שתי דקות. כאשר המינון הוא סביר ומתחדש בכל פעם, נשמר כל הזמן הריח הנעים בכל רחבי הבית ואף אחד לא חש בריחות הלא נעימים. 

מפיצי ריח חשמליים לבית ולמשרד

נטרול ריחות במשרד 

במשרדים רבים יש כמות גדולה של עובדים ולכן נושא הריחות הוא אקוטי. לכל אדם יש את ריח הגוף שלו ואם הוא מגיע על קורקינט, או רץ מתחנת הרכבת עד המשרד כדי לא לאחר לישיבה, יש לכך השלכות. 

הימצאותו של מתקן מפיץ ריח שהעובדים שלנו התקינו במשרד זה עשוי לנטרל את כל הריחות באופן קבוע. תרסיסי הריח הנעימים פועלים בתכיפות הרצויה כמו לדוגמה בכל דקה ומפיצים כמות זהה של חומר. לכן ריח זה נישא תמיד באוויר וכל מי שנכנס למשרד או שוהה בו מרגיש באפו לאורך כל הזמן את הריחות המצוינים ואין כל זכר לריחות האמיתיים שנוצרים מהעובדים או מגורמים אחרים כמו ריח של חימום אוכל, או ריח הנובע מהשירותים הסמוכים.

היתרון הגדול של מפיץ הריח שלנו במשרדים הוא בכך שהוא קל מאד לתפעול כך שאנשי התחזוקה או אחד מעובדי המשרד פותח בקלות את המכשיר באמצעות מפתח ייעודי לכך ומחבר אליו מיכל חדש שמכיל סביב 200 מיליליטר של תרסיס בהתאם לגודלו של המכשיר שנרכש.

בדרך זו תוך פרק זמן קצר מאד, המכשיר שוב שמיש לעבודה סדירה במשרד, על פי התכנות הקובע את כמות התרסיס ואת תכיפותו,  אפשר לשנות את התכנות בהתאם לצורך שנוצר בכל עת.

המתקנים הם הצלחה גדולה הן בבית והן במשרד ולכן אם אתם מעוניינים לרכוש מכשירים נשמח לסייע לכם, השאירו כאן את פרטיכם.

תוכן עניינים

מאמרים