מפיצי ריח אוטומטיים – לריח טוב ונעים במשרד

הקסם בכל משרד הוא לחשוב על הדברים הקטנים שיוצרים הבדל גדול. עובדי המשרד נמצאים בו במשך שעות רבות בכל יום ולכן ההתייחסות למשרד צריכה להיות כמו שנמצאים בבית. שיהיה בו נעים, נקי וריחני עבור התחושה הטובה של כולם.

מפיצי ריח אוטומטיים במשרד

הפתרון המוצלח שלנו מעניק תשובה נפלאה לצורך יצירת ההרגשה הביתית בכל משרד. לקוחות רבים שלנו רכשו מתקנים להפצת ריח אוטומטי ברחבי המשרד והתקינו אותו במבואה או במקומות אחרים, בהתאם לגודלו של המשרד.

הייחוד של מפיצי ריח אוטומטיים הוא שהם פועלים סיסטמתי בהתאם לתכנות שבוצע בהם. קיימת קטגוריה של כמות התרסיסים בשעה, כמו לדוגמה אם מעוניינים בתרסיס שיופץ בכל שתי דקות, המתקן יעבוד 30 פעמים בכל שעה. בנוסף לכך קובעים את משך הזמן של כל תרסיס כמו לדוגמה עשר או עשרים שניות.

בדרך זו המתקן מבצע את ההנחיות כך שכמות מתרסיס הריח נמצאת כל הזמן באוויר וחשים בה כל הזמן והמלאי של תרסיס הריח מתחדש כמעט ללא הפוגה.

המטרה של פיזור התרסיס היא למנוע הרחת ריחות לא נעימים הקיימים במשרד כמו זיעה, מאכלים שונים שהעובדים חיממו במיקרוגל במטבח, שאריות של טבק מהמעשנים שעישנו בחוץ וחזרו למשרד, ריחות לא נעימים מהשירותים הסמוכים ועוד. הימצאותו של מפיץ הריח, מנטרלת כל זכר לריחות אחרים, ככל שהיו וככל שיגיעו ולכן האווירה בכל רחבי המשרד היא נפלאה.

מפיצי ריח אוטומטיים - לריח טוב ונעים במשרד

סימן ההיכר של המשרד 

עם הזמן הריחות המופצים מהמתקן הופכים להיות סימן ההיכר של המשרד, העובדים כבר התרגלו לריחות ונהנים גם מהעובדה שמדי פעם מחליפים את הריח בריח חדש. ההיצע של הריחות מזכיר בשמים מובילים, ריחות פריחה, ריחות המזכירים טבע ועוד.

האורחים המגיעים מעת למשרד, נהנים מהריחות העוצמתיים ולכן הם הופכים להיות סימן ההיכר של המשרד והם מנחשים, מה יהיה הריח הבא שייבחר.

התקנה ותחזוקה של מתקן הריח 

מדובר במתקן בטיב מעולה אשר קל מאד להתקין אותו בכל מקום. ההתקנה אינה מסובכת וכל אדם בעל חוש טכני יכול לבצע זאת תוך דקות. חשוב להתקין זאת במיקום מרכזי כך שהתרסיס יופץ לכל עבר וכל העובדים ייהנו ממנו. 

המתקנים קיימים בגדלים ובצבעים שונים, ההזמנה בדרך כלל היא של צבעים המתאימים לגווני הריהוט ועל פי כמות העובדים מחליטים אם להתקין מתקן אחד, שני מתקנים או יותר מכך.

כשהמיכל מתרוקן, אנשי האחזקה מוציאים את המיכל הריק ומחברים אליו מיכל חדש. זו פעולה מהירה מאד ובאופן כמעט מידי, המתקן עובד שוב.

אם גם אתם מעוניינים בריחות נעימים המשפרים את יכולת הריכוז של העובדים ואת התחושה הביתית בעסק, נשמח להציע לכם את אחד מהדגמים המובילים, כדי שתבחנו אפשרויות ותתקינו אותו במשרד להנאתם המלאה של הסובבים.

תוכן עניינים

מאמרים