מחזיק נייר טואלט לשירותים במשרד

אחד הדברים החשובים ביותר בניראות של משרד הוא הנקיון, הסדר והארגון של השירותים שלו. קודם כל, אנו רוצים להקנות תחושה נעימה לעובדים שלנו כאשר אלו מתפנים לשירותים, אך כמובן שמעל לכל עלינו לייצור רושם חיובי על הלקוחות שלנו שמגיעים אלינו למשרד ולהראות להם כי השירותים שלנו נקיים ומסודרים. 

כאשר אלו אינם נקיים ומסודרים, הדבר יכול להשליך על הרושם הראשוני של הלקוחות אותו הם מקבלים מהמשרד שלנו. אחד הדברים שגורמים להרבה מאוד אי סדר ולכלוך בחדר השירותים של משרדים רבים הוא חיסרון של מחזיק נייר טואלט לשירותים במשרד.

במידה ולא קיים מחזיק נייר טואלט בשירותים, אנשי הנקיון או העובדים בלית ברירה מניחים את הגלילים של הנייר טואלט במקומות לא היגיינים או במקומות בעייתיים. אחד מן המקומות הבעייתיים הוא הנחה של גלילי נייר הטואלט על הרצפה, דבר שגורם להם להתלכלך ולהירטב כך שלאחר מספר דקות הם כבר הופכים ללא שימושיים. מקום נוסף שגורם בעיות רבות עוד יותר הוא הנחה של גלילי נייר הטואלט על הניאגרה. 

לעיתים אנשים בטעות מפילים את הנייר טואלט מן הניאגרה אל תוך השירותים מה שכמובן גורם לגליל להיות בלתי שמיש יותר ואם לא שמים לב או אם לא מוציאים אותו משם הוא גורם לסתימות והצפות שיכולות להיות הרסניות לשירותים ונאלץ למצוא את עצמנו מזמינים אינסטלטור בכדי להשמיש אותם מחדש. 

מחזיק נייר טואלט לשירותים

מה היתרונות של מחזיק נייר טואלט לשירותים?

ישנם מגוון רב של יתרונות למחזיק נייר טואלט כמו מתקן טיובלס לשירותים במשרד אך בראש ובראשונה יש לציין את נושא הניראות. כמו שציינו אחד הדברים החשובים בחדר שירותים הוא הסדר והארגון, דבר שבאופן אוטומטי הופך אותו לאסתטי יותר ולכן כאשר יש מתלה ייחודי וייעודי לנייר הטואלט על הקיר של השירותים ליד האסלה הדבר הרבה יותר נוח לכולם. 

מעבר לכך, נכנס פה כמובן היתרון של שמירה על איכות הסביבה שכן כאשר לנייר הטואלט יש מקום ייעודי לא יכול לקרות לו נזק כמו נפילה לפח האשפה, הירטבות או כל מיני דברים אחרים שיכולים להפוך גליל נייר טואלט שלם לבלתי שמיש ברגע אחד. 

כאשר אנו מכניסים גליל או מספר גלילים אל המתקן הייעודי אנו לא רק שומרים עליו ועל שלומותו אלא גם על הסביבה וסגנון חיים ירוק יותר. מעבר לכך, ישנם מתקנים בהם ניתן לאחסן גלילי נייר טואלט ירוקים, שאלו הם גלילים ללא טיובה אותם ניתן לאחסן במתקנים חכמים.

 
אצלנו ב-Promotion תוכלו למצוא מגוון רב של מתקני נייר טואלט לשירותים כמו גם מוצרים ירוקים המעודדים שמירה על איכות הסביבה. מעבר לכך, יש לנו מגוון רב של מוצרי סניטריה לשירותים שיהפכו את השירותים של המשרד שלכם למסודרים, אלגנטיים ונקיים הרבה יותר.

תוכן עניינים

מאמרים