מתקן לנייר טואלט מעוצב

שירותים במשרד, בבית, בבית הספר במקום ציבורי, כולם צריכים להיות מצוידים במתקנים שונים, שעושים את השימוש לחוויה נעימה יותר. בשורה אחת עם המתקנים החשובים ביותר בחדרי שירותים, ניתן למצוא מתקן עומד לנייר טואלט ורצוי שיהיה מעוצב.

מתקן מעוצב לנייר טואלט יכול לשדרג את חדר השירותים הביתי שלכם, ליצור רושם אלגנטי ואטרקטיבי בבית העסק או לחילופין לספק רמה גבוהה של היגיינה במקום ציבורי.

אז אילו סוגים של מתקני נייר טואלט מעוצבים אפשר למצוא ואיך בוחרים את המתאים ביותר?

מתקן לנייר טואלט מעוצב

איך לבחור מתקן לנייר טואלט מעוצב?

מתקנים לנייר טואלט הם בדרך כלל אלמנטים פרקטיים, בעיצוב ארגונומי, אך פשוט ונוח לשימוש. הם צריכים להיות עמידים ונוחים לצורך החלפת גלילים או משיכת נייר בעת הצורך.

יש מתקנים שניתן להציב על הקרקע, אך אלה מתאימים בעיקר לבתים. כאשר רק בני הבית משתמשים בנייר, אין צורך בעיצובים מיוחדים וגם אפשר לבחור איזה צבע שרוצים, בהתאם לסגנון העיצוב של החלל. ראו לדוגמה מתקן נייר טואלט לבן!

אבל כשמדובר על מקומות עבודה ומקומות ציבוריים, נהוג להשתמש במתקני נייר טואלט שהם הרבה יותר עמידים, ארגונומיים, מותקנים באופן קבוע על הקיר, מגיעים עם מנעולים למניעת גניבה ועמידים מאוד.

מתקן עומד לנייר טואלט מעוצב בסגנון ג'מבו

מתקן גדול לאנשים שלא יכולים להחליף גליל לעיתים תכופות, מתאים למקומות ציבוריים, עסקים פעילים או פשוט למקומות שבהם אין מי שיחליף גליל כל שעתיים.

למרות גודלו, מתקן לנייר טואלט עומד מגיע בעיצוב אלגנטי ואסתטי, מתאים להתקנה נוחה ופשוטה ועמיד לטווח ארוך.

מתקן לנייר טואלט מעוצב כפול

עוד אפשרות למי שרוצה להחליף גלילים בתדירות נמוכה ואפס מאמץ, היא להתקין מתקן טואלט כפול, שאפשר למלא בו שני גלילים לפחות. כך אתם מקבלים מתקן פעיל לזמן רב, ללא צורך בהחלפה של גלילים, בעיצוב מאורך, אלגנטי ואסתטי, מחומר גלם איכותי ועמיד.

ניתן למצוא מתקנים לזוג גלילי נייר טואלט גם בעיצוב לרוחב, שמספק עיצוב קצת שונה לחדר השירותים. שני סוגי המתקנים מגיעים עם נעילה מתאימה, המיועדת לשימוש במקומות ציבוריים, כדי למנוע גניבה של הגלילים.

מתקן סמארט לאנשים חכמים

מתקן סמארט מאפשר התקנה של גליל נייר באורך 200 מטר!

צורתו המעוגלת של המתקן, חומרי הגלם מהם הוא עשוי והעיצוב הארגונומי שלו, הופכים אותו אידיאלי לשימוש במקומות ציבוריים עם תנועה ערה, בהם אין אפשרות להציב מנקה קבוע בשירותים, כמו בבתי ספר למשל. לכן המתקן הוא גם עמיד מאוד, חזק ופרקטי, נוח לשימוש, קל למילוי ואינו נשבר בקלות!

לסיכום

קיים מגוון רחב של עיצובים למתקני נייר טואלט, לבית, למקום העבודה או למבנה ציבורי. 

כאשר בוחרים מתקן עומד לנייר טואלט מעוצב, חשוב לבחור מתקן שישרת היטב את הצרכים של המקום, בהתאם לרמת התנועה במקום, אופי המשתמשים ורמת התחזוקה הנתונה. 

לבחירת מתקן לנייר טואלט מעוצב, איכותי, עמיד וארגונומי, היכנסו לקטלוג שלנו ובחרו את המתקן שעונה על הצרכים שלכם!

תוכן עניינים

מאמרים