שומרים על הגיינה באמצעות מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים

היום כבר ברור לכולם כי יש צורך לשמור על היגיינה, על מנת להימנע מהעברת מחלות. אם בעבר היה מדובר על נושא זניח, הרי שהקורונה גרמה לכולם להבין את החשיבות של שמירה על היגיינה. היום ניתן למצוא כמעט בכל מקום מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים, המאפשר לכל מי שנכנס למקום לחטא את הידיים שלו, במטרה לשמור על הבריאות שלו ושל הסובבים אותו. נהוג להציב מתקנים מסוג זה בכל מוסד ציבורי ובכל מקום המכיל כמויות גדולות של אנשים. ניתן היום למצוא מתקנים ייעודיים לחיטוי ידיים בכל חנות, מספרה, בית עסק קופת חולים וכדומה.

אנו בחברת Promotion-il נשמח לספק לכם מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים, על מנת להבטיח לכם ידיים נקיות. המתקנים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר והם יספקו לכם סביבה נעימה והיגיינית יותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט ארבעה עשורים בתחום ומקפידים תמיד על המוצרים המתקדמים והמשוכללים ביותר. אנו מאמינים במתקנים נוחים לשימוש וחסכוניים, שיבטיחו לכם שימוש יעיל לאורך זמן.

שומרים על הגיינה באמצעות מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים

מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים – כל היתרונות ששווה להכיר

בעידן הנוכחי כל סוג של עסק חייב להצטייד במתקן אוטומטי לחיטוי ידיים, מאחר והמודעות לשמירה על היגיינה נמצאת בשיאה. מדובר על חלק בלתי נפרד מחוויית הלקוח, מאחר ואנשים רבים הנכנסים לבית העסק, מחפשים באופן אוטומטי אחר בקבוק האלכוג'ל. אך אין שום ספק כי מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים יעביר רושם מקצועי ומושקע יותר, מאשר בקבוק אלכוג'ל חד פעמי. מדובר על מתקן בעל עיצבו יוקרתי, המוסיף לעיצוב הכללי של המקום ולרושם הראשוני שהוא מייצר. מעבר לכך, יש לזכור כי המתקן מאפשר לכם לחסוך בהוצאות מיותרות, מאחר והוא תמיד יהיה יותר חסכוני, מכל בקבוק אלכוג'ל. כמות חומר החיטוי היוצאת מהמתקן מדודה, ומתאימה לשימוש יחיד, לעומת בקבוק האלכוג'ל, המפיק כמות גדולה יותר ואינו ניתן לשום בקרה. מעבר לכך, כדאי לציין כי מדובר על פתרון אקולוגי וירוק יותר, שאינו מצריך בזבוז מיותר של פלסטיק, ולכן מאפשר לשמור על כדור הארץ.

מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים – נקודות חשובות

היום ניתן למצוא מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים בכל משרד ובכל בית עסק. הדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר מדובר על קניונים ומרכזי קניות הומי אדם, מאחר ומקומות מסוג זה מצריכים שמירה קפדנית יותר על היגיינה. כמו כן, גני ילדים, בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות, מקפידים גם כן על חיטוי הידיים של התלמידים, הסטודנטים, המורים והמרצים, מאחר וזוהי הדרך היחידה למנוע התפשטות של נגיפים וזיהומים שונים. המתקן מאפשר שימוש ללא שום צורך במגע יד אדם, לכן הוא עדיף לשימוש, מבקבוק האלכוג'ל הציבורי. 

אנו בחברת Promotion-il נשמח לספק לכם מתקן אוטומטי לחיטוי ידיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המתקן שלנו יבטיח לכם שקט נפשי וסביבה היגיינית ונטולת נגיפים. למידע נוסף, צרו קשר.

תוכן עניינים

מאמרים