מתקני KATRIN לשמירה על הגיינה במוסדות ועסקים

רוצים לשדרג את מראה השירותים בארגון שלכם? חסר לכם מתקן לניגוב ידיים שיש בו הכל ללא מאמץ ועם חיסכון אדיר בנייר? הגעתם למקום הנכון! 

אין בכלל ספק כי אחד הדברים הכי חשובים בהיותנו מנהלים עסק, ארגון או חברה הוא נושא הניקיון. בעלי עסקים וארגונים רבים משקיעים המון בסדר ובניקיון של המקום על בסיס יומיומי קבוע במגוון של דרכים כמו למשל השכרת שירותי ניקיון במיקום חוץ דרך חברות ניקיון מקצועיות, חיטוי מקומות העבודה אחת לתקופה, התקנת מכשירים לטיהור אוויר וריח טוב ועוד כל מיני פתרונות ורעיונות יצירתיים. להשקעה זו מגוון של סיבות:

  • מתן תחושה טובה לעובדים ולכל מי שמגיע לבית העסק.
  • יצירת רושם ראשוני חיובי אצל לקוחות, וספקים.
  • העלאת רמת הפרודקטיביות אצל העובדים.
  • שמירה על הבריאות והפחתת הסיכוי להיווצרות מחלות, אלרגיות וכדומה. 

החשיבות של נטילת ידיים והתקנת מתקן נייר קבוע

רחיצת ידיים והקפדה על היגיינת ידיים חשובות לשמירה על הבריאות. רחיצת ידיים היא פעולה פשוטה וקריטית למניעת מחלות בכל מקום, גם במקום העבודה. זו הדרך הטובה ביותר למנוע מחיידקים לעבור מאחד לשני. הסיבה שנטילת ידיים חשובה כל כך היא משום שהידיים באות במגע עם העיניים, המעיים, האף והפה. יחד עם זאת, הידיים נוגעות במשטחים מזוהמים וכך המחלות עוברות. ברגע שאנו רוחצים את הידיים ומנגבים אותם בנייר נקי אנו מסירים את החיידקים הגורמים למחלות. מומלץ מאוד לרחוץ ידיים לפני ואחרי שמכינים מזון, לפני שאוכלים ואחרי שעושים שימוש בשירותים. 

מתקני KATRIN לשמירה על הגיינה במוסדות ועסקים

אם גם לכם חשובה לשמור על ההיגיינה והניקיון במקום העבודה שלכם, זה הזמן להכיר את המותג KATRIN.

מתקן מהודר המעניק תוספת עיצובית ייחודית לחדר השירותים בבניין או במשרדים עצמם. המתקן עמיד לאורך שנים ובעל מראה אלגנטי. נוח לשימוש ומעניק פתרון מעולה לניגוב הידיים. ברגע שיש מתקן כמו המתקן הזה הדבר מעודד את שטיפת הידיים של כל מי שנמצא באזור ושומר על ההיגיינה. 

ניתן לבחור בין מגוון רחב של מתקני ידיים כמו למשל מתקן סנטר פיד לבן קטן או שחור למשרדים שיש בהם מגבלה של מקום, מתקן ידיים ידני בשחור או לבן, מתקן סנטר פיד גדול בשחור או לבן ועוד. בנוסף ניתן לרכוש פח אשפה יוקרתי תואם להשלמת המראה. 

חברת פרומושן משווקת מוצרי צריכה וחומרי ניקוי לשוק התעשייתי והמוסדי. בחרנו לייבא את המותג המוביל KATRIN במטרה לשפר את הנראות של חדרי השירותים ולהביא אליכם את הטוב ביותר בתחום הניקיון. אנו מעניקים מגוון של פתרונות היגיינה איכותיים ומתקדמים.

המוצרים שלנו תומכים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם ומסייעות לשמירה על איכות הסביבה תוך הקפדה על איכות ויוקרה. בנוסף, המוצרים מאפשרים פיקוח ושליטה מלאים בצריכת הנייר ואף חוסכים בעלות של עובדי ניקיון.

תוכן עניינים

מאמרים