טיפים להיגיינה בשירותי משרד

שירותי משרד רבים הם שירותים חיוניים, שנותנים מענה למגוון צרכים חשובים בחיים.

יחד עם זאת, כשנכנסים למשרד לא נקי, מרגישים רתיעה וחשש, מפני שהות במקום שאינו היגייני, מגע בחפצים לא נקיים ולמעשה – בעיקר רוצים לצאת משם כמה שיותר מהר…

אז קבלו כמה טיפים פשוטים ליישום, שיעזרו לכם לשמור על משרד היגייני, נעים, נקי ובטוח.

טיפ 1: קביעה ויישום של נהלי היגיינה למשרד

שגרת ניקיון והיגיינה של העובדים במשרד היא המפתח הראשי ליצירת סביבת עבודה נעימה, בריאה ונקייה. לכן, יש לקבוע נהלי היגיינה קבועים לעבודה השוטפת במשרד ולהקפיד על יישום שלהם. 

יישום נהלים כאלה צריך להתחיל בבוקר – עם כניסת העובדים הראשונים למשרד. חשוב שהעובדים יבדקו שהסביבה שלהם מספיק נקייה ואסתטית, לפני שהם מתחילים לעבוד – גם אם יש מנקה במשרד וגם אם העובדים שהיו במשמרת הקודמת, ניקו את סביבת העבודה שלהם לפני שסיימו לעבוד.

נוסף על כך, יש לחדד גם נהלים קבועים, כמו שטיפת ידיים בתדירות גבוהה, ניגוב משטחי עבודה עם מגבונים, או מטלית נקייה וכן הלאה.

טיפים להיגיינה בשירותי משרד

טיפ 2: התקשרות עם חברת ניקיון

גם אם העובדים במשרד מאוד היגיינים ומקפידים על שגרת ניקיון בריאה, אין תחליף לחברת ניקיון איכותית, שהעובדים שלה מכירים שיטות ניקוי וחיטוי מקצועיות, משתמשים בחומרי ניקוי וחיטוי איכותיים ושומרים על סביבת עבודה נקייה ומסודרת – כחלק מהמשימה המרכזית והמקצועית שלהם.

טיפ 3: להקל על המשימה

למרות האמור מעלה, עובדי המשרד צריכים להיות עסוקים בעבודה שלהם. לכן, לפעמים קשה להם  לשמור על היגיינה אופטימלית, לאורך כל שעות היום. כדי לעזור להם לעמוד במשימה בקלות, חשוב להתקין במשרד מתקנים מתאימים ולהשתמש בחומרי ניקוי מתאימים:

  • מתקן לנייר טואלט בשירותים – שימוש בנייר טואלט בשירותי המשרד צריך להיעשות ללא מגע יד. לשם כך, חשוב להשתמש במתקן היגייני, איכותי ונוח לנייר טואלט.
  • מתקן לסבון ללא מגע – מתקן הסבון בשירותים, צריך גם הוא לפעול ללא מגע יד, כדי למנוע העברת חיידקים דרך מגע. לכן מומלץ להשתמש במתקן סבון אוטומטי.
  • מתקן אלכוג'ל זמין – עובדי המשרד ודאי ישמחו אם יעמוד לרשותם בכל עת מתקן אלכוג'ל זמין ונוח לשימוש. רצוי שמתקן כזה ישרת גם את הלקוחות המגיעים מבחוץ, כדי להגן על העובדים.
  • שימוש בסבון ידיים איכותי – סבון ידיים צריך להיות איכותי מספיק, כדי להגן על עור הידיים, אבל הוא צריך להיות גם מספיק אפקטיבי וחזק, כדי להסיר מזהמים וחיידקים בעת הרחיצה.
  • פחי אשפה שנפתחים ללא מגע יד מאפשרים לעובדים להשליך פסולת בלי לבוא במגע עם גורמי זיהום.

קראו עוד על – מוצרי היגיינה לשירותים ציבוריים


לסיכום, קיימות אפשרויות רבות לשמירה על היגיינה במשרד וגם אינספור כלים, חומרים ומתקנים שיכולים להקל על המשימה. למידע נוסף על האמצעים האופטימליים לשמירה על היגיינה במשרד שלכם – צרו איתנו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים