מוצרי היגיינה לבתי ספר

מוצרי היגיינה לבתי ספר שישאירו את הילדים שלכם בטוחים, בסביבה היגיינית, נקייה ונעימה, לשימוש ידני, או ללא מגע יד וגם לשימוש אוטומטי! מגוון מתקנים עמידים ויעילים, לשיפור איכות השימוש בחדרי שירותים משותפים, לשמירה על היגיינה מירבית בכיתה ולחיטוי מפני מגוון חיידקים, מזהמים ווירוסים – גם מפני וירוס הקורונה.

מוצרי היגיינה לבתי ספר

מתקן לסבון נוזלי – אוטומטי ללא מגע יד

יציאה מחדר השירותים מחייבת רחיצה יסודית של הידיים, כדי למנוע העברה של מזהמים מסוגים שונים. בקטלוג העשיר של Promotion-il תמצאו מגוון מתקנים לסבון ידיים, או מתקנים לחיטוי ידיים, ביניהם מתקנים המופעלים בלחיצה קלה, אך גם מתקנים מופעלים אוטומטית – ללא מגע יד, לשמירה מקסימלית על היגיינה.

פחי אשפה 

פחי אשפה הם בין מוצרי היגיינה לבית ספר החיוניים ביותר בכל פינה – בחדרי השירותים, בכיתות, בחדרי המורים, בחצרות ובמסדרונות. פח אשפה איכותי לבית הספר צריך להיות עמיד במיוחד, אך גם בעל נפח גדול, המאפשר פינוי לעיתים רחוקות, בלי לוותר על הניקיון והאסתטיקה.

מתקנים לנייר 

נייר טואלט או נייר לניגוב ידיים, שניהם מוצרי היגיינה לבתי ספר שהם חיוניים ללא עוררין, ומצריכים שימוש במתקן מתאים – לצורך שימוש נוח והיגייני, אך גם לצורך חיסכון בכמויות הנייר, על ידי מינון כמויות הנייר שניתן להוציא בכל פעם. מתקנים לנייר בבתי ספר הם עמידים וחזקים במיוחד, מתאימים לתלייה על הקיר ומעוצבים ברמה גבוהה.

מפיץ ריח אוטומטי

אפשר לעבור במסדרונות בית הספר בלי לסבול ריחות עזים הנפלטים מחדרי השירותים המשותפים של הילדים. גם צוות המורות וגם ילדי בית הספר יכולים להנות מאוויר ריחני ונעים, שיוצר תחושה נעימה, משפר את האווירה הלימודית ואף מגביר את המוטיבציה – עם מפיצי ריח אוטומטיים, איכותיים ומעוצבים, בהם ניתן להתקין תמציות ריח לבחירה, בהתאם לאווירה שאתם רוצים ליצור.

מתקן לחיטוי אוויר בחדרים

מוצר היגייני לבית הספר ממדרגה ראשונה. תוצאה של תהליך מחקר ופיתוח בן 3 שנים, בשיתוף עם בי"ח תל השומר! מערכת לניהול אוויר בחללים סגורים. מאפשרת לילדים ומורים לשהות בכיתה עם אוויר מנוטר ומחוטא ברמה הגבוהה ביותר. המתקן מבצע חיטוי של האוויר בחלל סגור וכן שולח המלצות בזמן אמת לגבי איכות האוויר בזמן נתון, דרך אפליקציה ייעודית. המערכת החכמה מצוידת במספר פילטרים חדשניים, אשר מסננים ומשמידים את כל הגורמים המזיקים הנישאים באוויר: חלקיקי אבק ולכלוך, פטריות ועובש, חיידקים, ווירוסים – בדגש על וירוס הקורונה. המערכת מסוגלת לתת התראה בזמן אמת על פליטת גז, להתריע על בפתיחת חלון לצורך אוורור ואף מספקת מידע על איכות האוויר בחוץ, כדי לקבוע באופן בטוח ומדויק – האם ניתן להוציא את הילדים לפעילות בחצר, או בחוץ.

לסיכום, עם מגוון איכותי של מוצרי היגיינה לבתי ספר מבית Promotion-il, אתם יכולים לשמור על בריאות הילדים והמורים, על בטיחות השוהים בבית הספר לטווח ארוך, ביעילות מרבית. צרו קשר למידע נוסף!

תוכן עניינים

מאמרים