מוצרי היגיינה לבתי מלון

רוצים לחדש את בית המלון שלכם במוצרי היגיינה לבתי מלון? מרגישים שהמוצרים שיש לכם כל הזמן מתבזבזים ללא היכר? פותחים בית מלון ומעוניינים שהמוצרים יהיו ברמה הגבוהה ביותר? חברת פרומושיין מספקת לבתי מלון, בתי עסק ומוסדות בכל הארץ מוצרי ניקיון והיגיינה למטרות שונות. המוצרים שלנו מכילים רכיבים סופר איכותיים, מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, מסייעים בחיסכון ומייעלים בבית המלון את כל מה שקשור לניקיון בהיבט של נוחות ושימוש יעיל. המוצרים שומרים על הסביבה וחלקם אף משלבים טכנולוגיה דיגיטלית סופר מתקדמת באמצעות אפליקציית HygieneKey שעוזרת לכם לשלוט בכל המתקנים בבית המלון מהטלפון הנייד האישי או המחשב שלכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. באמצעות המערכת הזו תוכלו לחסוך זמן יקר של עובדי ניקיון ולהיות עם פיקוח מלא על תהליכי הצריכה הן של מוצרי ההיגיינה השונים והן של הנייר. 

מה החשיבות של מוצרי היגיינה בבתי מלון?

בית מלון הוא מקום שכולו אירוח. הוא מקום לפנק, מקום לייצר חוויה שהיא שונה בתכלית שלה ממה שהאורחים חווים ביום יום שלהם. בית מלון זה נופש, בית מלון זה רוגע ושלווה. לכן, לכל פרט מהגדול ועד הקטן ביותר יש חשיבות. ברגע שאורח מתארח בבית מלון והוא ניגש לשירותים והמתקנים הן של הסבון והן של הנייר מלאים כל הזמן, נוחים לשימוש, נקיים, לא משפריצים בכל פעם שמישהו מוציא סבון, זה אומר המון אפילו שזה כאילו פרט שולי. בנוסף, יש חשיבות גם לניקיון וברגע שבית המלון מצוייד בחומרי ניקוי איכותיים, מריחים ונעימים זה פשוט עושה את ההבדל ומרגיש אחרת. 

מוצרי היגיינה לבתי מלון

אילו מוצרים אנו מספקים לקהל לקוחותנו?

  • מתקנים – אנו מספקים לקהל לקוחותנו מגוון של מתקנים לניגוב ידיים. המתקנים שלנו נוחים, חסכוניים מאוד ומיוצרים על ידי החברות המובילות בישראל כמו מתקני קטרין ישראל וכמובן מתקני טיובלס. ניתן לבחור בין מתקן רגיל למתקן אוטומטי שחוסך בנייר לטווח הארוך. 
  • חומרי ניקוי – תוכלו להזמין אצלנו את כל חומרי הניקוי כדי לשמור על המלון שלכם מבריק ומריח טוב כמו למשל נוזל רצפות מסוגים שונים ובכל מיני ריחות, תרכיזים, אקנומיקה, נוזל כחול להברקה של חלונות, מטליות לחיטוי, תרסיסים נגד תיקנים, תרסיסים להברקת רהיטים, נוזל כלים ועוד.
  • מוצרי היגיינה – אנו מספקים לקהל לקוחותנו סבון ידיים נוזלי, סבון ידיים קצף, שמפו לשיער ולגוף, אבקת כביסה, מרכך כביסה ועוד. 
  • מוצרים משלימים – בנוסף אנו מספקים פחי אשפה יוקרתיים לבתי מלון, חדרי אמבטיה שירותים, מטבחים, מברשות לאסלה ועוד.  

החברה שלנו פיתחה מערכת הפצה סופר מתקדמת עם מחשבה מחוץ לקופסא תוך רצון לתת פתרון אופטימלי ללקוחות עסקיים, מוסדות ובתי מלון בכל הארץ. לפרטים נוספים אודות מוצרי היגיינה לבתי מלון צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה על כל שאלה.

תוכן עניינים

מאמרים