איך תדעו איזה מתקן לנייר טואלט הכי מתאים לעסק שלכם?

האמירה שתמונה אחת שווה אלף מילים בהחלט מתאימה לחדרי השירותים. חדרי השירותים בעסקים יוצרים רושם מיידי ומרמזים על היחס שאתם מעניקים לאורחים ולעובדים שלכם.

מוניטין טוב הוא דבר הכרחי לכל בעל עסק ותזכרו, שלפעמים מספיק ביקור אחד בחדר השירותים כדי למחוק את כל הרושם החיובי שהצלחתם ליצור. אל תשכחו גם שלקוח מאוכזב יכול לפרסם את תלונתו באינטרנט ובעולם דיגיטלי, שבו כל מה שמפורסם ברשת לעולם לא נשכח, ביקורת שלילית עלולה להיות הרת אסון.

אחת מהתלונות הנפוצות ביותר בנוגע לתחזוקת השירותים היא מחסור בנייר טואלט. בהחלט אין משהו שיותר מעצבן מזה. על ידי הצבת מתקן לנייר טואלט, תמנעו בזבוז מיותר של הנייר טואלט ותבטיחו חוויה נעימה לכל המבקרים.

5 מוצרי היגיינה שאי אפשר לוותר עליהם בכל בית עסק

קיימים סוגים רבים של מתקנים לנייר טואלט. אספנו כאן מספר דגשים, שיעזור לכם להבין איזה מתקן לנייר טואלט הכי מתאים לעסק שלכם?

מתקן לנייר טואלט לשימוש מסחרי

מתקן לנייר טואלט לשימוש מסחרי צריך לענות על התנאים הבאים:

  • החומר ממנו עשוי המתקן צריך להיות עמיד. בין אם זה פלסטיק או נירוסטה, המתקן אמור לשרת אתכם לאורך זמן. 
  • מתקן טוב אמור להיות קל להרכבה. שימו לב שחשוב להרכיב אותו בצורה נכונה כדי להבטיח שלא יתבזבז נייר טואלט. החיסכון יכול להגיע לכ- 30% מהצריכה השנתית.
  • מומלץ שהמתקן לנייר טואלט יהיה מצויד במפתח ייחודי שמתאים למכשיר למניעת פתיחה.

בבחירת מתקן לנייר טואלט עולות מספר סוגיות נוספות:

כמה מתקנים לנייר טואלט צריך להזמין לעסק שלכם?

ההחלטה תלויה בגודל ובמספר חדרי השירותים הקיימים בעסק שלכם. ככל שאתם נותנים שירות ליותר אורחים וככל שהצוות שלכם גדול יותר, כך יש צורך ביותר מתקנים. 

האם כדאי לרכוש מתקן לנייר טואלט בודד או מתקן לנייר טואלט כפול?

עדיף לרכוש מתקן בודד אם לחדרי השירותים בעסק שלכם יש את המאפיינים הבאים: תנועת נמוכה של מבקרים והיעדר מספיק מקום לתליית מתקן במידות גדולות.  

מתקני נייר טואלט כפול אידיאליים לעסקים גדולים יותר, עם יותר מחדר שירותים אחד. כמו כן, הם מתאימים היטב עבור חדרי שירותים עם מספר רב של מבקרים. מתקן לנייר טואלט כפול מפחית את בזבוז הנייר ואת העבודה האנושית הדרושה לתחזוקה. 

מתקני נייר טואלט פתוחים לעומת מתקנים לנייר טואלט סגורים

מכשירי נייר טואלט מגיעים בשתי צורות – פתוחים וסגורים. מומלץ יותר לרכוש מתקן נייר טואלט סגור, שכן הוא חושף פחות את נייר הטואלט לחיידקים, הוא יותר סניטרי וקל יותר לניקוי.

בחרו בחברת Promotion-il כשותף האספקה ​​האמין שלכם למתקנים לנייר טואלט לעסק שלכם. פרטים קטנים כמו מתקני נייר טואלט משקפים לאורחים ולצוות שלכם שטובתם עומדת לנגד עיניכם ושאתם דואגים לרווחתם. לקבלת הצעת מחיר השאירו לנו פרטים או צרו קשר.

תוכן עניינים

מאמרים