איך לשדרג כל חדר אמבטיה ושירותים?

היום כבר ברור לכולם כי העיצוב של חדר האמבטיה וחדר השירותים חיוני לאווירה הכללית.

כל סוג של עסק חייב להקפיד על הנראות של חדר השירותים שלו, מאחר ואף עובד לא ירצה להעביר את היום שלו במקום שמכיל שירותים שלא נעים להיכנס אליהם. כמובן שהדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר מדובר על עסקים שמקבלים קהל.

לקוח שייכנס לשטוף ידיים ויתקל בחדר שירותים מוזנח ומטונף עלול לקבל רושם מוטעה על העסק שלכם.

לכן כדאי לזכור כי מעבר לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה או חדר השירותים שלכם, ישנם פרטים קטנים שכדאי לתת עליהם את הדעת. למשל, מתקנים שונים שנועדו לשפר את החוויה של כל מי שמשתמש בחדר, יכולים לתרום המון לנראות של המקום וכמובן לחוויה של העובדים או הלקוחות שלכם.

איך לשדרג כל חדר אמבטיה ושירותים בלי קשר לעיצוב?

כל הדרכים לשדרג כל חדר אמבטיה ושירותים בצורה הפשוטה והיעילה ביותר

  1. חשוב לתת את הדעת למתקנים השונים המוצבים בחדר השירותים או בחדר הרחצה, מאחר ומתקנים ישנים, חלודים ולא מתפקדים עלולים להעביר מסר של הזנחה וזלזול.
    הדבר נכון לגבי מתקן לייבוש ידיים, מתקן לסבון ידיים ומתקן לנייר טואלט. מומלץ לבחור במתקנים חדישים ומשוכללים, שיבטיחו חווית שימוש נוחה וידידותית. כדאי לבחור במתקנים בעלי נראות יוקרתית, שתתרום לאווירה במקום ולמסר הכללי שתרצו להעביר.
  2. פח אשפה מעוצב ואסתטי יכול לתרום לא מעט הן לחדר האמבטיה והן לחדר השירותים. אומנם לכאורה מדובר על פריט זניח, אך למעשה הפח מהווה חלק בלתי נפרד מהנראות של חלל החדר.
    הדבר נכון גם לגבי מטהר האוויר, שחייב להיות בעיצוב נקי ויוקרתי. כמובן שיש לוודא כי מדובר על מטהר אוויר איכותי ואמין, שיבטיח התזה של כמות מדודה של תמצית בושם לחלל החדר, במטרה ליצור ריח נעים ולא מכביד.
  3. שימו לב לאיכות של סבון הידיים המצוי בתוך המתקן הייעודי, מאחר וסבון איכותי ישאיר את הידיים רכות ונעימות.
    לעומת זאת, סבון זול עלול להשאיר את העור יבש ומגורה, לכן מומלץ להשקיע במוצר ברמה גבוהה. כדאי לתת את הדעת גם לריח של הסבון, מאחר וריח יוקרתי יוסיף לתחושה הכללית של המקום.
  4. איכות הנייר משפיעה גם כן על החוויה של המשתמש, לכן כדאי להקפיד על נייר טואלט ונייר ניגוב רך ונעים.


אנו בחברת Promotion-il נשמח לסייע לכם לשדרג כל חדר אמבטיה ושירותים לרמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום של מוצרי ניקיון ומוצרי היגיינה למוסדות ועסקים ונשמח לספק לכם מגוון רחב של מוצרים, שיתרמו לאווירה השוררת בחדר האמבטיה ובחדר השירותים שלכם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של ארבעה עשורים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים. אצלנו תמצאו אך ורק מוצרי פרימיום, המגיעים מהמותגים המובילים ביותר בעולם. לקבלת מידע נוסף ופרטים חיוניים, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים