איך לחסוך בנייר טואלט לעסק?

יש הנוטים לחשוב שחדרי שירותים במקום עבודה או עסק הנותן שירות ללקוחות לא מחייב התייחסות והשקעה מיוחדים. במקומות כאלה לרוב תפגשו ערמת גלילי נייר טואלט מונחים באי סדר או מפוזרים באחת הפינות. לפעמים נראה מתקן ביתי עומד, שאולי מתחבר לנימה העיצובית, אך עד מהירה סביר שגלילי נייר הטואלט יגיעו לרצפה ומשם לפח, בשלמותם.
ללא ספק חוויה לא אסתטית ולא נעימה למבקר או העובד בעסק, ייתרה מכך זוהי דרך בזבזנית למדיי של נייר טואלט. 

כבעליי עסק אתם וודאי מכירים את ההוצאות הרבות הכרוכות באחזקת משרד, חנות, מסעדה וכל עסק אחר מכל סוג שהוא. ואם אתם גם קוראים מאמר זה, וודאי נקטתם בתהליכים לייעול וחיסכון בעסק ואתם מחפשים דרכים לחסוך בנייר טואלט בעסק שלכם. 

איך לחסוך בנייר טואלט לעסק?
איך לחסוך בנייר טואלט לעסק?

מתקני נייר טואלט לעסקים

להתקנת מתקן לנייר טואלט ייעודי לחדרי שירותים לעסק יתרונות רבים, המסייעים בהפחתת הפסולת ושימוש בזבזני.

מתקני נייר טואלט לעסקים מקובעים לקיר ובעלי מנעול המאפשר למנוע מנייר הטואלט להגיע לרצפת חדר השירותים ומכל עובר אורח מצונן לאמץ לעצמו גליל נייר טואלט. כמו כן המתקן מאפשר שימוש מבוקר בנייר טואלט המסייע לחסכון.
מלבד זאת, מתקני נייר טואלט אלו עמידים במיוחד, ארגונומים ונוחים לשימוש ומוסיפים נגיעה עיצובית לחדר השירותים.

אביזרים נלווים – רווח כפול

דבר חשוב נוסף שיש לתת עליו דעתכם הוא התקנת מתקן לייבוש ידיים או מתקן למגבות נייר לידיים. כמה פעמים נכנסתם לשירותים ציבוריים ולאחר ששטפתם ידיכם גיליתם שנייר ניגוב הידיים אזל, מתקן ייבוש הידיים, אם ישנו, לא פעיל או גרוע מכך, בכלל לא דאגו להציב אחד מהמתקנים הללו. הפתרון הנהוג הוא לסור לתא השירותים הראשון ולמשוך כמות נייר טואלט נדיבה כדיי לייבש את ידיכם.
כיום תוכלו למצוא היצע פתרונות רחב של מתקני נייר לייבוש ידיים במגוון עיצובים המתאימים להתקנה בסביבת חדרי השירותים בעסק שלכם.
התקנת מתקן נייר לייבוש ידיים יתרום לחיסכון משמעותי בנייר הטואלט בעסק שלכם. למעשה הרווח הוא כפול, שכן התקנת מתקן לייבוש ידיים גם יתרום לסביבת חדר שירותים נעימה וארגונומית המשרתת כהלכה את העובדים והמבקרים בעסק שלכם.

נייר טואלט איכותי

צעד נוסף המומלץ לחיסכון הוא לרכוש נייר טואלט איכותי בעל שתי שכבות. שימוש בנייר טואלט חד שכבתי דק מחייב כמות גדולה של נייר בכל שימוש כדיי לענות על צורך מתאים כך גלילי נייר הטואלט נגמרים במהירות, לעומת נייר איכותי דו שכבתי עבה שכמות השימוש בו היא קטנה יותר. כך תוכלו להגדיל את החיסכון בנייר טואלט לעסק באופן משמעותי עד כ- 30% חיסכון. בחישוב שנתי- זהו חיסכון גדול.

בפרומושן תמצאו מגוון רחב של מתקני נייר טואלט והיגיינה מעוצבים לעסק שלכם לצד נייר טואלט איכותי. להזמנות צרו קשר והתחילו לחסוך!

תוכן עניינים

מאמרים