כיצד ניתן לשמור על הגיינה במוסדות ציבוריים – הכירו את המתקנים של פרומושן

שמירה על הגיינה במוסדות ציבוריים היא חשובה מאוד, במיוחד עכשיו בזמנים בהם יש חשש גדול ממגפת הקורונה ואנשים מעוניינים לשמור על רמת הגיינה גבוהה יותר. בדרך כלל מוסדות ציבוריים בהם יש תנועה גדולה של אנשים נחשבים למקומות בהם יש לשמור על הגיינה אישית באופן אדוק יותר כמו למשל מבנים ציבוריים כמו עיריות, בתי ספר, בתי חולים, מרפאות, בנייני משרדים וכדומה.

שמירה על הגיינה במוסדות ציבוריים לא נעשית אך ורק על ידי גורמי הנקיון במקום אלא הרבה מאוד בעזרת המבקרים במקום על ידי שמירה על הגיינה אישית. על ההגיינה האישית ניתן לשמור באמצעות מגוון רב של מתקנים השומרים על ההגיינה של המבקרים כמו למשל מתקנים המוצבים ברחבי המבנה, מתקני הגיינה המוצבים בשירותים ועוד. 

שמירה על הגיינה ברחבי המבנה

חלק מן המתקנים אשר מטרתם לשמור על הגיינה במוסדות ציבור התחילו להיות פופולריים דווקא בתקופת מגפת הקורונה. אחד המתקנים שהפכו ליותר פופולריים בתקופה האחרונה הוא מתקן סניטייזר הממולא באלכוג׳ל לחיטוי הידיים.

מתקנים כאלה היו נפוצים ערב המגפה בעיקר בבתי חולים בהם ישנם הרבה מאוד חיידקים ונגיפים אך כיום ניתן לראות אותם כמעט בכל לובי של בניין, ליד כל מעלית, ביציאה מן השירותים של מבנה ועוד מגוון רב של מקומות. זהו אחד המתקנים שעוזרים מאוד לשמור על הגיינה אישית של כל אחת ואחד מאיתנו ולכן הוא יעזור לשמור על ההגיינה במרחב הציבורי כולו. 

כיצד ניתן לשמור על הגיינה במוסדות ציבוריים - הכירו את המתקנים של פרומושן

שמירה על הגיינה בשירותים

אחד המקומות בהם יש לא מעט חיידקים ונגיפים הוא דווקא חדר השירותים, שכן למרות שאנו דואגים לנקות אותם לא מעט ואולי אפילו הרבה מאוד עדיין יש לא מעט חיידקים במקומות הללו.

על מנת למנוע מאותם חיידקים לעבור אלינו יש למזער את המגע של המשתמשים בשירותים עם מתקני השירותים ולכן בנוסף לברזים אלקטרוניים ישנם גם מתקני הגיינה אלקטרוניים כמו למשל מכשיר שמוציא נייר באופן אוטומטי, מכשירים המייבשים את הידיים באופן אוטומטי ללא מגע, וגם מתקני סבון אוטומטיים.

כל אלו יעזרו לכם לשמור על ההגיינה של העובדים שלכם ושל האורחים שלכם ולמזער את המגע של אותם אנשים עם מתקנים בעלי פוטנציאל גבוה להגיונה נמוכה. אין ספק כי במיוחד בתקופה הזו, בה משרד הבריאות וגם ארגון הבריאות העולמי קוראים לכולנו לשמור על ההגיינה האישית שלנו בקנאות כמה שרק אפשר, המתקנים הללו לעזור לנו, לאורחים שלנו, ללקוחות שלנו ועוד לשמור על הגיינה ועל בריאותם. 

לנו בחברת פרומושן יש מגוון רב של מוצרי הגיינה שיעזרו לכם לשמור על בריאות כל האנשים שנמצאים במבנה שלנו כאשר אנו נתאים את המוצרים שלנו אל רמת הטכנולוגיה והעיצוב הדרושים לכם עבור המבנה שלכם.

תוכן עניינים

מאמרים