איך לזהות הצפה מתקרבת בשירותי המשרדים שלכם?

לא פעם ניתן לשמוע מהעובדים תלונות לגבי מצב השירותים במשרד. יש לזכור כי השירותים המשמשים את העובדים שלכם חייבים להיות במצב המושקע ביותר, מאחר והמטרה היא לספק לעובדים שלכם שירותים שכיף ונעים להשתמש בהם.

אף עובד לא היה רוצה להגיע לעבודה ולהתפשר על שירותים מוזנחים, מטונפים ולא אסתטיים, לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולא לזלזל בנושא.

יש צורך להשקיע במתקני נייר נוחים וידידותיים לשימוש, נייר טואלט רך ונעים, סבון ידיים ריחני וכמובן מטהרי אוויר ומפיצי ריח בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כמו כן, יש להשקיע בעיצוב השירותים, באמצעות פחי אשפה מעוצבים ומברשות אסלה תואמות. אך מעבר לכך, יש לוודא את תקינות מערכת הביוב, מאחר ואף אחד לא היה רוצה לגלות הצפה מתקרבת בשירותי המשרדים שלו.

לכן חשוב לשים לב לסימנים הראשוניים של ההצפה, על מנת לפנות לאיש מקצוע ולטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן.

הצפה בשירותי המשרדים

כיצד לזהות הצפה מתקרבת בשירותי המשרדים?

יש לזכור כי תקלות ביוב ואינסטלציה נחשבות לנפוצות במיוחד בקרב בנייני משרדים, מאחר ולא כולם יודעים כיצד להשתמש נכון באסלה.

אנשים רבים נוטים להוריד באסלה חומרים שגורמים לסתימה של מערכת הביוב, דבר שעלול להוביל להצפה.

ניסיתם פעם להוריד את המים וגיליתם שלא רק שהמים אינם נשאבים מטה, אלא הם נוטים לעלות לפני השטח? סימן שההצפה מתקרבת וחשוב לקרוא לאיש מקצוע, על מנת לטפל בכך.

מי שיוריד באסלה מגבונים לחים, תחבושות היגייניות או כל מוצר אחר, שאינו מיועד לשטיפה באסלה, עלול להוביל לבעיות חמורות בצנרת.

סתימה בחלק המרוחק של הצנרת יגרום להצפות בשירותים ולמפגע של ריח ביוב בכל רחבי המשרד. לכן חשוב להיות מודעים לכך וכמובן ליידע את העובדים והאורחים לגבי המוצרים השונים, שאינם מיועדים לשטיפה באסלה. 

מה חשוב לדעת לגבי הצפה בשירותי המשרדים?

אחת התקלות הנפוצות ביותר במערכת הביוב במשרדים היא זרימה חוזרת.

מדובר על מצב שבו המים זורמים לאחור לתוך מערכת הביוב, דבר שגורם להצפת מים מזוהמת במיוחד. הדבר מתרחש בעקבות סתימה בקו הביוב, שגורמת למים לחזור אחורנית.

ניתן להשתמש במתקן ייעודי לנייר טואלט, החותך את חתיכות הנייר מראש ומונע שימוש יתר. מעבר ליכולת לחסוך בנייר טואלט, הדבר מקטין את הסיכון לסתימות והצפות, כתוצאה מהקפדה על חתיכות נייר קטנות יותר, שיישטפו בקלות ולא יסתמו את הצנרת.

אנו בחברת Promotion-il – פרומושן מוצרי היגיינה נשמח לספק לכם מבחר רחב של מוצרי ניקיון למשרד. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לארבעה עשורים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת המוצרים המתאימים ביותר עבורכם.

אנו מתמחים במוצרי פרימיום מהמותגים המובילים ביותר בעולם הניקיון ומספקים את הפתרונות האידיאליים ביותר למשרד שלכם.

נשמח לספק לכם שירות אישי ואדיב, לצד טכנולוגיה מתקדמת, מחירים אטרקטיביים וחווית לקוח ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!

קראו עוד על – טיפול בהצפת מים

תוכן עניינים

מאמרים