איך לבחור מפיצי ריח יוקרתיים לבית מלון?

הניחוח של בית מלון הוא המיתוג של בית המלון. אנשים המגיעים אל בית המלון יזכרו את החוויה והתחושה במידה רבה בגלל הריח. 

בדיוק כמו שאתם מצפים לקבל ריחות של מאפים טריים בארומה של קפה טוב כשאתם נכנסים לבית קפה, כך בדיוק ישנה הציפייה לניחוח היוקרתי והמפנק בכניסה לבית המלון. 

שואפים גבוה – מפיצי ריח עם ניחוח יוקרתי לבית מלון

הריחות שמאפיינים בתי מלון עומדים בסטנדרטים יוקרתיים במיוחד. אנחנו מכירים סדרות של תמציות ריח שונות המכונות על שמם של בתי מלון מפורסמים ויוקרתיים בעולם. שלא לדבר על תמציות הריח השונות שאנחנו פוגשים בחומרי ניקוי, מרככי כביסה וכדומה הנושאים את הכותרת – 'בניחוח של בית מלון'.

אז אם אתם מחפשים מפיץ ריח יוקרתי לבית מלון, ברור שאתם מכוונים גבוה ומחפשים מפיץ ריח בניחוח משכר וממכר שימתג את בית המלון שלכם.

הוא יעניק לאורחים שלכם את התחושה הכי מפנקת, הכי מזמינה והכי מבטיחה של נינוחות, רוגע ושלווה שממתינים להם במקום.

איך לבחור מפיצי ריח יוקרתיים לבית מלון?

היוקרה של בית המלון מריחה מכל פינה

כשאתם באים לבחור מפיץ ריח לבית מלון, עליכם להתמקד ולהתאים את מפיץ הריח בהתאם לחלל שם הוא מיועד לפעול.

  • מפיץ ריח ללובי הכניסה – לובי הכניסה זה המקום בו האורחים שלכם חווים את החוויה הראשונית. וכידוע אין תחליף לרושם הראשון. חשוב להשקיע במפיץ ריח יוקרתי שיהיה עוצמתי וישתלט על כל החלל. ברור שעליכם להתחשב בגודל השטח כדי שהריח יתפזר בצורה שווה ונעימה. לעיתים עדיף לבחור מספר מפיצי ריח קטנים שיפוזרו במקומות אסטרטגיים כך שהניחוח יהיה מאוזן ונעים ומורגש במידה טובה.
  • מפיץ ריח למסדרונות – מפיץ ריח המיועד למסדרון בית המלון אמור להשתלט על כל אורך המסדרון בצורה נעימה ומאוזנת. יש לתכנן את פיזורם של מפיצי הריח באופן כזה שהמסדרון יהיה נעים גם עבור האורחים שהחדר שלהם שוכן בקצה המסדרון.
  • מפיץ ריח למעלית – המעלית מהווה אתגר לא קל בכל מה שקשור לריחות. מדובר בחלל קטן וסגור שקשה לאוורר אותו ובחירה לא נכונה במפיץ ריח עשוי ליצור תחושה של כבדות וחוסר נוחות בחלל. כדאי ללכת על תמצית קלה ועדינה שתעניק ניחוח נעים ומזמין.

המאפיינים החשובים למפיצי ריח למלון

מעבר להפצת ריח טוב בבית המלון יש למפיצי הריח מטרה נוספת. במקרים רבים מפיצי הריח אמורים לטפל במפגעים שונים כמו ריחות בישול העולים מהמטבח מאזורי האשפה או אפילו ריחות המגיעים מבחוץ ויש להתגבר עליהם. מפיצי הריח אמורים לספוג את הניחוחות הבלתי רצויים.

מעבר לכך, בבית מלון קיים רצון לנתק את האורחים מהעולם שבחוץ תוך חיבור לסביבה ברמת פינוק גבוהה המשרה תחושה של שלווה ורוגע.

מדובר אם כן בהחלטה אסטרטגית שתשפיע במידה רבה על התחושה, היוקרה והאווירה של בית המלון. 

אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. לניחוח המושלם שיעשה את כל העבודה בצורה הכי ריחנית ונעימה.

תוכן עניינים

מאמרים