איך אביזרים ומוצרי הגיינה ישדרגו לכם את הבית?

ברוב הבתים שומרים על ניקיון ועל היגיינה לאורך כל השנה. עם זאת לאור מגפת הקורונה, בבתים רבים הגבירו את התדירות של פעולות הניקיון והחליטו גם לרכוש מוצרים שונים כדי לשמור על ההיגיינה באופן רציף. 

רכישה של מוצרים הביתה 

לקוחות רבים שלנו הבינו שזה הזמן ליצור שינויים בבית ובאבזור שלו. לכן הם בחנו אילו מוצרים חדשים קיימים ובהתאם לכך, הזמינו את הפריטים הנחוצים להם ליום יום.

אחד האביזרים ומוצרי היגיינה שמשדרגים את הבית הוא מתקן חדשני אשר בעת הלחיצה עליו מוציא חומר חיטוי באופן אוטומטי. כך אין צורך לקנות חומרי ניקוי בנפרד כשכולם משתמשים באותו מיכל. אופציה נוספת היא לרכוש מתקן אחר שאפשר למלא אותו בסבון. כך בכל לחיצה יש סבון בכמות מספקת לשטיפת הידיים.

גם בדרך זו, מבצעים בני הבית את פעולת הוצאת הסבון באופן היגייני ולא נוצר מצב שבו כל בני הבית משתמשים במיכל הסבון המרכזי, דבר שהוא אינו היגייני.

שימוש בנייר בחדרי הרחצה והשירותים

אנו ממליצים ללקוחות שלנו לרכוש מתקן לנייר טואלט שיש בו 30 מטר של נייר. השימוש בצורת תפעול זו, חוסכת כמות משמעותית בצריכה של נייר הטואלט וזוהי פעולה אסתטית שמתבצעת על ידי אחד מבני הבית.

גם בנושא הנייר לניגוב ידיים אנו מציעים כמה מכשירים חדשניים אשר קל מאד לתלוש מהם את הניירות לניגוב ידיים ולהשתמש בהן. כך נוצר מצב שלא כולם נוגעים באותה האריזה, דבר שהוא אינו הגייני עבור בני הבית. 

מתקנים מעוצבים הביתה

את כל אחד מהמתקנים הללו אפשר לרכוש בגדלים שונים. בהתאם לגודלו של חדר האמבטיה, או אם מדובר בחדרון שהוא שירותים בלבד, בוחנים את האופציות ורוכשים את הגודל המתאים ביותר. רוב הדגמים קיימים בצבע לבן וגם בצבע שחור ולכן הלקוחות שלנו מזמינים את הצבע שהוא המתאים ביותר לכלים הסניטריים ומשתלב יפה מאד בנראות הכללית של כל אחד מחדרי הרחצה והשירותים.

מתקני אשפה בבית 

לשמירה על הניקיון וההיגיינה בבית, חשוב לקנות פחי אשפה שמתאימים לאורח החיים בכל בית. יש בתים שגרים בהם כמה ילדים ולכן קיים צורך לרכוש פח זבל גדול ואסתטי של 50 ליטר. כך כל האשפה האורגנית נמצאת בתוך הפח שהוא סגור היטב ומעת לעת זורקים את שקית האשפה הגדולה, רוחצים את הפח ומניחים שקית זבל חדשה. 

עבור חדרי הרחצה והשירותים הנפרדים כדאי לקנות פחי שובך שהם נוחים מאד לשימוש והגודל שלהם הוא 8 ליטר. זהו גודל שמתאים לחדרים הללו.

אם גם אתם מעוניינים לבצע קניה מרוכזת של הפריטים הנחוצים לכם עבור השמירה על הניקיון ועל ההיגיינה בביתכם, דברו אתנו ואנחנו נשמח לעזור לכם, בעצה מקצועית ובהכוונה כדי שתקנו מוצרים בטיב מעולה.

תוכן עניינים

מאמרים