מתחילים בקטן – איך אפשר לתרום למודעות להיגיינה גם בגן הילדים?

רוב ההורים מתחילים ללמד את הילדים שלהם אודות חשיבות השמירה על ניקיון והיגיינה כבר בגיל צעיר. המטרה היא להקנות לילדים את היכולת לשמור על סביבה היגיינית, במטרה לשמור על הבריאות שלהם ושל הסובבים אותם.

כמובן שיש צורך להמשיך עם החינוך להיגיינה גם בגן, מאחר והילדים מבלים חלק ניכר מזמנם בגן, כאשר הם מוקפים בילדים אחרים. לכן אין זה מפתיע כי צוות הגן חייב להקפיד על שמירה על היגיינה וללמד את הילדים לגבי החשיבות של שמירה על ניקיון.

אנו בחברת פרומושן מוצרי היגיינה, נשמח לסייע לכם לשמור על מודעות להיגיינה בגן הילדים, באמצעות המוצרים המתקדמים והיעילים שלנו. המוצרים שלנו יאפשרו לכם לחסוך בזמן ובעלויות מיותרות, לצד היכולת לשלוט על כל המתקנים באמצעות אפליקציה סלולרית.

כל המוצרים שלנו דורשים תפעול מינימלי, לכן הם מושלמים לגן הילדים שלכם. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובכל בעיה ולייעץ לגבי המוצרים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

מתחילים בקטן - איך אפשר לתרום למודעות להיגיינה גם בגן הילדים?

כיצד ניתן להגביר את המודעות להיגיינה בגן הילדים?

אין ספק כי צוות הגן חייב להקפיד על סביבה נקייה והיגיינית, על מנת לשמור על בריאות הילדים. אחת הדרכים היעילות ביותר לחנך את הילדים לשמירה על היגיינה, היא באמצעות יצירת סדר יום ברור וקבוע.

מגפת הקורונה תרמה רבות להגברת המודעות בנושא, מאחר והיום הילדים נוהגים לשטוף את הידיים באופן קבוע. אך באמצעות שימוש במכשור וציוד נוח וידידותי לשימוש, ניתן להבטיח כי הילדים יקפידו בהרגלים הבריאים האלו וישמרו על הניקיון וההיגיינה לאורך זמן.

מומלץ להתחיל נוהל קבוע של שטיפת ידיים כבר בכניסה לגן. שימוש במתקן ייעודי לנייר, יבטיח לכם חיסכון בנייר, לצד ההבטחה כי הילדים ינגבו את הידיים וימנעו מעבר של חיידקים.

מתקן לנייר לניגוב ידיים אוטומטי יספק את כמות הנייר הנדרשת, ללא שום צורך לבזבז כמויות עצומות של נייר, ללא שום הצדקה. כמו כן, שימוש בדיספנסר לסבון אוטומטי, יבטיח שימוש בכמות מספקת של סבון, שתבטיח ידיים נקיות, ללא בזבוז מיותר של סבון.

טיפים לשמירה על היגיינה וניקיון בגן הילדים

כדאי לציין כי מעבר לשימוש במתקנים אוטומטיים לנייר ולסבון, מומלץ לשים לב לאיכות הסבון וליעילות שלו. הסבון חייב להיות מקציף ועוצמתי, על מנת להבטיח ניקוי יסודי של הידיים. כמו כן, מומלץ להקפיד על פחים הפזורים לאורך הגן, על מנת לאפשר לילדים לזרוק את האשפה שלהם ישירות לפח, במקום להשאיר אותה על השולחן או הרצפה.

מומלץ לייצר פעילויות ומשחקים סביב נושא ההיגיינה והניקיון, במטרה להטמיע אותו בשגרת החיים של הילדים. כדאי לחשוב על תחרויות נושאות פרסים, משחקים הקשורים לאורח חיים היגייני וכמובן הנהגת סדר יום, הכולל שטיפת ידיים ושמירה כללית על היגיינה.

אנו בחברת פרומושן נשמח לספק לכם מבחר רחב של מתקנים וציוד לצורך שמירה על היגיינה בגן הילדים. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים