עיצוב חדרי שירותים למשרדים

אומנם נראה לכאורה כי עיצוב חדרי שירותים למשרדים אינו חשוב ואינו מהותי, אך למעשה מדובר על הפרטים הקטנים, המשפיעים באופן ניכר על רמת שביעות הרצון של העובדים. היום ברור לכולם כי יש צורך להשקיע בעובדים, על מנת לספק להם את התנאים הנוחים והנעימים ביותר במקום העבודה. אף עובד לא היה רוצה לעבוד במשרד, המחזיק בשירותים מלוכלכים ומוזנחים. בסופו של יום, רוב העובדים מעבירים את מרבית היום שלהם במשרד, לכן רק הגיוני לדאוג עבורם לתנאים האופטימליים ביותר. רוב העובדים לא יסכימו לעבוד במקום, שלא מקפיד על שירותים נקיים ואסתטיים, לכן חשוב לתת על כך את הדעת, במטרה להנעים את סביבת העבודה ולמנוע תחלופה גבוהה של עובדים.

עיצוב חדרי שירותים למשרדים
עיצוב חדרי שירותים למשרדים

עיצוב חדרי שירותים למשרדים – על מה חשוב לתת את הדעת?

אין ספק כי היום ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרים שונים, שיכולים לשדרג באופן מהותי את חדרי השירותים במשרדים שלכם. למשל, מתקן איכותי לניגוב ידיים, יבטיח כי חדר השירותים יישאר נקי ואסתטי, ללא טפטופי מים על הרצפה. יש לזכור כי טיפות המים הופכות למריחות של בוץ, כתוצאה מעובדים שדורכים בתוך הטיפות ומורחים אותן לכל אורך הרצפה. אך באמצעות מתקן נייר לניגוב ידיים, תוכלו להבטיח לעצמכם עובדים שמצליחים לשמור על היגיינה, לצד היכולת לשמור על רצפה נקייה. ניתן כמובן לחסוך בנייר, באמצעות מתקן לייבוש ידיים, המבוסס על אוויר חם. מתקן מסוג זה יאפשר לעובדים לייבש את ידיהם, ללא שום צורך להתעסק עם נייר ניגוב. הדבר נחשב לאקולוגי וחסכוני יותר, מאחר וניתן לוותר על נייר הניגוב ולמנוע בזבוז מיותר. מעבר לכך, מומלץ להשקיע במתקנים המיועדים לסבון ידיים ולנוזל חיטוי, על מנת לאפשר לעובדים ליהנות מהיגיינה מקסימלית, לצד עיצוב פונקציונלי של חדר השירותים.

עיצוב חדרי שירותים למשרדים – טיפים ועצות לעיצוב המושלם

כל אחד יכול לבחור את המתקנים השונים, המשתלבים באופן מושלם בעיצוב חדר השירותים. מומלץ לבחור בקו עיצוב אחד, על מנת למנוע תחושה של עומס יתר. למשל, אם בחרתם במתקן ייבוש ידיים בצבע לבן ובסגנון נקי ומודרני, מומלץ לבחור במתקני סבון לידיים בצבע ובעיצוב דומה. הדבר נכון גם לגבי פחי האשמה המצויים בתאים וליד הכיור וכמובן לגבי העיצוב של מברשות האסלה, המצויות ליד כל תא. אומנם נראה כי מדובר על פרטים קטנים ושוליים, אך למעשה הם אלו שקובעים את הטון הכללי בחלל החדר.

אנו בחברת Promotion-il נשמח לסייע לכם במלאכה של עיצוב חדרי שירותים למשרדים. אנו מתמחים בשיווק מוצרי ניקיון ומוצרי צריכה לשוק התעשייתי והמוסדי ונשמח לסייע ולייעץ לכם, לגבי עיצוב חדרי השירותים במשרדים שלכם. אנו מתמחים בייבוא מוצרי פרמיום, המגיעים מהמותגים המובילים ביותר בעולם הניקיון. כתוצאה מכך, נוכל להבטיח לכם פתרונות היגיינה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים