מוצרי היגיינה לעסקים שאתם חייבים להכיר

היום כל סוג של עסק חייב להחזיק במספר מוצרי היגיינה איכותיים ואמינים, על מנת לשמור על הבריאות של העובדים והלקוחות. אין ספק כי נגיף הקורונה גרם לרוב האנשים להפוך למודעים יותר לנושא שמירת ההיגיינה, דבר שמגביר את הצורך להשקיע במוצרים איכותיים ומקצועיים, שיאפשרו לכל מי שנכנס לעסק לשמור על היגיינה בסיסית ולמנוע העברת מחלות. מוצרי היגיינה לעסקים יכולים לשפר את איכות החיים של העובדים ולתרום המון לרושם הראשוני, הנוצר על ידי הלקוחות. אף אחד לא היה רוצה להיכנס לשירותים ציבוריים ולגלות כי אין סבון או נייר ניגוב, מאחר והדבר נחשב היום לחלק חיוני ובלתי נפרד מכל שירותים ציבוריים.

אנו בחברת פרומושן נשמח לספק לכם מגוון רחב של מוצרי היגיינה לעסקים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט 40 שנה בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם, לגבי המוצרים המתאימים ביותר עבורכם. אנו עובדים עם המותגים המובילים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לכם מוצרים איכותיים ועמידים, שיספקו לכם נוחות שימוש מקסימלית, לצד חיסכון, יעילות ושמירה על איכות הסביבה.

מוצרי היגיינה לעסקים שאתם חייבים להכיר

מוצרי היגיינה לעסקים שחובה להחזיק בכל בית עסק

אחד המוצרים החשובים והחיוניים ביותר, הם מתקנים אוטומטיים לניגוב ידיים. אף אחד לא היה רוצה לשטוף ידיים ולגלות כי אין לו איך לנגב אותם. ידוע כי שלב הניגוב חיוני לשמירה על היגיינה, מאחר וללא ניגוב הידיים שלכם עלולות להזדהם מכל החיידקים המצויים בשירותים הציבוריים. כמו כן, פעולת הניגוב מייעלת את פעולת השטיפה ומבטיחה הסרה של כל סוגי הלכלוך, שלא ירדו היטב בשטיפה במים. לכן מתקן ייעודי לנייר ניגוב יבטיח לכם שמירה מקסימלית על היגיינה, לצד היכולת לשלוט על כמות הנייר ולמנוע הוצאות מיותרות. בנוסף לכך, יש לדאוג למתקן אוטומטי לסבון, שיבטיח כמות מדודה של סבון בכל הפעלה. הדבר יבטיח לעובדים וללקוחות שלכם ידיים נקיות, מבלי לבזבז כמויות עצומות של סבון וללא שום צורך לגעת במיכל הסבון. חשוב כמובן למלא את המתקנים בסבון ובנייר איכותיים, שיבטיחו לכם שמירה על היגיינה בעלויות נמוכות ומשתלמות.

מוצרי היגיינה לעסקים – על מה חשוב לתת את הדעת?

חשוב לזכור כי לכל בית עסק ניתן להתאים את מוצרי ההיגיינה האידיאליים ביותר עבורו, בין אם מדובר על מתקן ידני או אוטומטי לסבון, או לחילופין מתקן למגבות נייר, המופעל באמצעות מגע או חיישן תנועה. כמו כן, יש לזכור כי כל בית עסק חייב להחזיק במתקן לנוזל חיטוי, מאחר ולא כולם אוהבים לבזבז את זמנם בשטיפת ידיים. באמצעות מתקן אוטומטי לנוזל חיטוי, תוכלו להבטיח היגיינה מקסימלית, מבלי לבזבז זמן יקר.

אנו בחברת פרומושן נשמח לספק לכם מבחר רחב של מוצרי היגיינה לעסקים. אנו עובדים עם המותגים המובילים ביותר בתחום ומספקים פתרונות היגיינה ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

תוכן עניינים

מאמרים