מפיץ ריח אוטומטי – לאווירה נעימה בבית, במשרד ובכל מקום!

מפיץ ריח אוטומטי הוא מסוג הדברים שעד שהם לא נמצאים בבית, במשרד ובמקומות ציבוריים רבים, אי אפשר להבין עד כמה הם נחוצים.

מפיץ ריח אוטומטי

מתקן הריח מחובר למקום מרכזי בבית, במשרד או בכל מקום אחר והוא מפיץ ריח בכל פרק זמן קבוע בחלל, גם זמן הריסוס בכל הפעלה נקבע מראש. בדרך זו נוצר מצב שהמכשיר פועל באופן קבוע ומפיץ ריח בהתאם לזמנים שתוכנתו. 

הריסוס התדיר יוצר מצב שריח נעים נישא באוויר כל העת ואפשר לחוש באווירה מיוחדת ובתחושה נפלאה, כשמגיעים למרחב או כשנמצאים בתוכו וכבר קשה לדמיין איך היו החיים לפני כן.

הריחות הנעימים הופכים להיות סימן ההיכר במקומות הללו, אורח שנכנס למתחם נפעם מהריחות הנפלאים שמוסיפים המון למצב הרוח של כל אחד מבני הבית, או של העובדים והקולגות. 

מפיץ ריח אוטומטי

המטרה של התקנת מפיץ הריח 

בבתים ובמקומות העבודה יש לאורך היום ריחות שונים, אלו יכולים להיות ריחות גוף, ריחות של גרבים או נעלים מזיעות, ריחות של טיגון, מזון שמחממים במיקרוגל, טבק או סיגריות, ריחות מחדרי השירותים ועוד. כדי לנטרל את הריחות הלא נעימים הללו מתקינים את מפיץ הריח שלנו ולאחר כמה תרסיסים הריחות הללו נעלמים לחלוטין. כך אפשר להסתובב המרחב ולא להרגיש כלל ריחות שאינם נעימים אלא רק את ריחות הפריחה, או הבשמים שממלאים בתוך המתקנים.

ההיצע של הריחות הוא רחב במיוחד ואפשר לבחור בכל פעם ריח אחר כדי ליצור ריחות מעניינים וייחודיים במשרדים ובבתים.

התקנת מפיץ ריח

התקנת מפיצי הריח 

קל מאד להתקין את מתקן הריח, הן אם מדובר במתקן הגדול או במתקן הקטן, גם התפעול לצורך פתיחת מהכשיר הוא פשוט מאד, פותחים מניחים את מיכל המילוי, סוגרים והמתקן שוב בפעולה. כאשר רוצים לשנות את התכנות, מבצעים זאת בקלילות וקובעים מרווחים קצרים, או ארוכים יותר לנוחותם של הלקוחות.

כאשר הסוללות חלשות, נדלקת נורת התראה ולאחר החלפת הסוללות המתקן שב לעבוד כמו בעבר ומבצע בכל מיכל כ – 3.000 התזות בצריכת אנרגיה נמוכה וללא כל רעש. 

החשיבות של מפיצי ריח במשרדים ובמקומות הומי אדם 

מתקן הריח הופך להיות עם הזמן צורך חשוב בכל מקום. אנו מודעים לצורך של הלקוחות שלנו ליצור אווירה נעימה ורגועה במשרד שבו נמצאים הרבה עובדים כיוון שלאורך היום נחשפים לכל מיני ריחות כמו לדוגמה, ארוחת הצהרים שכל אחד מחמם לעצמו ובאופן טבעי מכילה סוגים שונים של מאכלים שלכל אחד מהם יש ריח דומיננטי אחר. בנוסף לכך ריחות גוף וריחות לא נעימים שמגיעים לעיתים מהשירותים המשרדיים. מהרגע שמתקינים את מפיץ הריח שלנו, כל הריחות הללו נעלמים לחלוטין.

אם גם אתם מעוניינים במפיץ ריח אוטומטי, זה הזמן לדבר אתנו בפרומושן ולתאם את הרכישה.

תוכן עניינים

מאמרים