מכשיר חיטוי ידיים אוטומטי

ימי הקורונה הובילו למציאות חדשה שבה נדרשת הקפדה יתרה על כל נושא ההיגיינה בבית ומחוצו לו. עקב כך, נדרשה היערכות מיוחדת במקומות העבודה ובמקומות הציבוריים שבהם יש קהל רב, הן של עובדים והן של אורחים אקראיים.

מכשיר חיטוי ידיים אוטומטי אותו אנו מציעים איכותי ביותר וכולל חומר חיטוי מעולה בריכוז התואם את דרישות התקן ולכן הוא מבצע חיטוי מקיף לכל אדם המשתמש בו.

מתקנים ללא מגע יד 

על פי ההנחיות, יש להקפיד על היגיינה וחיטוי כיוון שקיים החשש שהנגיף עשוי לעבור מאדם לאדם באמצעות מגע במשטחים. לכן, הפתרון הנכון, הנוח וההיגייני ביותר הוא שימוש במכשיר חיטוי ידיים אוטומטי אשר פועל ללא מגע יד. הלקוח מניח את ידיו מתחת למתקן וכמות מדודה של חומר חיטוי יורדת כלפי מטה וכך הוא יכול לחטא את ידיו.

בכל פעם שהחיישן של המתקן חש את הידיים שמונחות מתחת למתקן, הוא מוציא כמות זהה. ברוב המקרים כמות זו מספיקה לחיטוי זוג הידיים ואין כל צורך להפעיל את המתקן שוב.

מכשיר חיטוי ידיים אוטומטי
מכשיר חיטוי ידיים אוטומטי

קלות מילוי נוזל החיטוי 

עבור אנשי האחזקה מדובר במתקן שהוא קל מאד לשימוש. הם פותחים את המכסה ומוסיפים חומר חיטוי בכמות הנחוצה וסוגרים אותו שוב. בדרך זו, תמיד יהיה די חומר בתוך המתקן ולא יווצר מצב שבו עובדים או אורחים נכנסים לחדרי השירותים ורואים שאין חומר חיטוי.

באחריות של חברת הניקיון או של המנקה לדאוג לוודא שהמתקן מלא בחומר חיטוי, אחת ליום או אחת לכמה שעות ,בהתאם לגודלם של חדרי השירותים ולכמות המשתמשים הנכנסים לשם במהלך היום.

יש ימים שבהם יש ישיבות רבות משתתפים, או כנסים ולכן בימים הללו מבצעים סקירה תכופה שיש חומר חיטוי וגם דיספנסר לסבון נוזלי, נייר טואלט ונייר לניגוב ידיים בכמות מספקת.

חומר חיטוי בשירותים 

כל אדם מבין שמדובר במגפה עולמית, אשר קשה לדעת איך לנהוג לאורכה. אך משרדי הבריאות, הן בארץ והן בעולם, סימנו כמה כללי ברזל שיכולים ליצור את המעטפת הנדרשת לכל אדם, כדי שסיכויי ההדבקה יהיו פחותים.

הכללים הם: עטיית מסיכה בכל זמן, במיוחד אם נמצאים בחללים סגורים עם אנשים נוספים, שמירה על מרחק של שני מטר ושימוש בחומר חיטוי כמה פעמים ביום. לאור חשיבותו של נושא זה, לקוחות רבים שלנו הזמינו מתקן זה ולעיתים אף כמה מתקנים כדי להציב אותם במקומות שונים ברחבי המשרד ולא רק בשירותים. חלקם התקינו אותם במבואה, או בכניסה לחדר הישיבות. 

ככל שהציבור ישמור על עצמו ויקפיד על ההנחיות, כך הסיכויים לחלות יהיו פחותים ואולי לא יהיה צורך בסגרים נוספים.

אם גם אתם כהנהלת החברה, חשים את האחריות שרובצת על כתפיכם בנושא ההיגיינה והניקיון במשרדים או במוסדות הציבוריים, נשמח לספק לכם בפרומושן את מתקן החיטוי.

תוכן עניינים

מאמרים