5 סיבות למה לרכוש מתקן לייבוש ידיים לעסק שלכם?

1) חיסכון בכסף – מתקן לייבוש ידיים יכול לחסוך לכם סכומים עצומים בכל חודש, ובאופן מצטבר לאורך חודשים ושנים. העלות של נייר לניגוב ידיים אולי לא יקרה, אך היא הוצאה מיותרת. מתקן לייבוש ידיים אחד יכול לחסוך לכם ארגזים של גלילים לניגוב ידיים – לא חבל על הכסף? כל זאת מלבד העבודה המיותרת של איש התחזוקה שנמצא במרדף אחרי חידוש מלאי הנייר שנגמר במתקנים המיועדים לכך.

2) ניקיון – עם כל הרצון הטוב, פעמים רבות הנייר לניגוב ידיים נגמר, ועובד התחזוקה לא מספיק להגיע בזמן כדי לשים מלאי חדש (כבר אמרנו שזה בכלל מיותר, נכון?). מה שגורם לכך שאנשים שהשתמשו בברז המים הולכים עם ידיים מטפטפות לכל אורך המסדרון, האנשים הבאים אחריהם הולכים ברגליהם על הרצפה הרטובה, ומה שנשאר זה בוץ ולכלוך לא נעים. כל משרד שמכבד את עצמו לא ירשה לעצמו להגיע למציאות שכזו. מתקן לייבוש ידיים, שנמצא במקום מיועד לכך (כלומר מספיק קרוב לכיור על מנת שלא יהיו טפטופי מים על הרצפה בדרך מהכיור למתקן ייבוש הידיים) – פותר את הבעיה הזו לחלוטין, וחדר השירותים וסביבת הכיורים נראית תמיד יבשה ונקיה.

3) איכות הסביבה – במציאות החיים הגלובלית שלנו בכדור הארץ, אין ספק שיש משמעות וערך לכל פעולה הכי קטנה שנעשית לצורך איכות הסביבה. מתקן לייבוש ידיים פשוט חוסך ייצור של כמויות נייר עצומות, כלומר חוס כריתת עצים, משאיר יותר חמצן ומיטב את האווירה הגלובלית של כולנו.

4) חיסכון בכח אדם – תארו לכם מפעל שיש בו 10 שירותים, כמה כח אדם צריך כדי לתחזק את הנייר הסופג שיהיה זמין בכל השירותים למשך כל שעות העבודה, וביחד עם זה לזרוק את שקיות האשפה המלאות בניירות רטובים שניגבו בהם את הידיים? על ידי מתקן לניגוב ידיים חשמלי, איש התחזוקה נפטר מפעולות לא נצרכות, ופנוי לעשות דברים חשובים יותר.

מתקן לייבוש ידיים לעסק

5) היגיינה,  קורונה – אחרי ובהקשר למגפת הקורונה שדרשה מכל האנושות לשמור על רמת הגיינה גבוהה יותר. אין ספק שמתקן לניגוב ידיים מאפשר שימוש במרחב הציבור עם פחות מגע ידיים ויותר הגיינה. כמובן שמדובר על מתקן חשמלי שאין צורך ללחוץ על כפתור אם האצבע, אלא די בקירוב הידיים לעינית בלתי נראית כדי להפעיל את המכשיר.

6) עיצוב –  אנחנו, בחברת פרומושן דואגים להביא לכם את מתקני ניגוב הידיים המעוצבים ביותר, גם כאלו בצבעי שחור או לבן. המתקן לניגוב ידיים המעוצב נותן מראה יוקרתי ומשלים לשירותים מעוצבים ומסודרים.

למידע נוסף על מתקן לייבוש ידיים לעסק צרו איתנו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים