5 מוצרי היגיינה לעסקים שאי אפשר לוותר עליהם

אם אתם בעלים או מנהלים של עסק אתם בטח יודעים שיש כמה דברים שפשוט אסור לוותר עליהם. בחלק מהמקומות זה חלב לקפה, באחרים ציוד משרדי אבל ברוב בתי העסק אם לא בכולם צריך שירותים וכיור. ואם יש שירותים וכיור בעסק שלכם, אתם בטוח צריכים כמה מוצרי היגיינה הכרחיים איכותיים.

5 מוצרי היגיינה שאי אפשר לוותר עליהם בכל בית עסק

איזה מוצרי היגיינה יש?


מוצרי היגיינה מתחלקים לכמה סוגים, סגנונות, עיצובים ורמות מחיר כך שתוכלו למצוא את המוצר המתאים לכם ביותר. נפרט פה על המוצרים העיקריים:

  • מתקנים לנייר ניגוב ידיים או לנייר טואלט – ישנם מגוון סוגי מתקנים לנייר בעיצובים ובגדלים שונים שיוכלו להתאים לעיצוב החלל שלכם ולצורך שלכם בין אם מדובר בנייר טואלט או נייר ניגוב. במידה ומדובר על עיצוב קלאסי תוכלו לבחור מתקן נייר טואלט זוגי שחור להשלמת המראה.
  • מתקנים לסבון ידיים  – תוכלו לבחור בין מתקן אוטומטי לידני, במגוון צבעים וגדלים. כיום ישנם מתקנים המתאימים גם לג'ל לחיטוי ידיים ולא רק לסבון. תוכלו להזמין לעסק שלכם מכלי סבון למילוי דיספנסרים אוטומטיים או ידניים
  • מוצרי נייר – תוכלו להזמין בנפרד את הנייר המתאים למתקן בין אם מדובר בנייר לניגוב הידיים או בנייר טואלט.
  • פחים לאשפה – ישנם מגוון פחי אשפה לחדרי שירותים ולמבטח בגדלים ובעיצובים שונים.
  • מטהרי אוויר – מטהרי אוויר יכולים להפיץ ריח נעים ונקי בחלל באופן אוטומטי כך שתמיד יהיה ריח טוב לכל מי שנכנס. התפקיד של מטהרי האוויר הוא בעצם לגרום לכך שהחלל יריח טוב, לא משנה אם מדובר בחדר השירותים או במשרד. 

למעשה, יש חשיבות רבה לשמירה על בית עסק נקי, אסתטי ומריח היטב. הדבר בעצם מצד אחד גורם לכך שלאנשים שעובדים אצלנו בעסק יהיה נעים וכייף להיות ולעבוד במשך היום. מצד שני, אם נכנסים לעסק שלנו לקוחות עסקיים, ספקים או כל אדם אחר שאנחנו רוצים להשאיר אצלו רושם חיובי, חשוב שהם ירגישו בנוח וגם כן שיהיה להם נעים לגשת לשירותים, לרחוץ ידיים, להתרענן ועוד.

ככל שהעסק שלנו יהיה שמור יותר ונקי יותר, ככה הוא יקבל פידבקים חיוביים יותר לכל הדעות. 

רוצים לקבל מידע נוסף על המוצרים שלנו? חברת פרומושיין IL, היא בין חברות הניקיון הגדולות בישראל. אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו מוצרי צריכה מסוגים שונים לשמירה על הניקיון וההיגיינה.

אנו מייבאים ומשווקים לקהל הלקוחות שלנו את המוצרים המובילים ביותר בתחום. כל המוצרים נתמכים בטכנולוגיה מאוד מתקדמת מה גם שעובדי הניקיון של העסק שלכם יוכלו לשלוט מהמתקנים השונים מהטלפון הנייד האישי שלהם. לקבלת מידע נוסף, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו, לשלוח מייל לתיבת המייל או לצלצל אלינו לטלפון.

ניתן גם ליצור איתנו קשר דרך הווטצ‘אפ או לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות. 

תוכן עניינים

מאמרים