3 מוצרי טיהור אוויר שכל בעל עסק חייב להכיר

היום ברור לכולם כי ללא מוצרי טיהור אוויר, לא ניתן לקיים שום סוג של עסק. אף עובד לא היה רוצה לעבוד במקום שמריח מארוחת הצהריים של הקולגות שלו לעבודה, או לחילופין, מהשירותים המשותפים לכל הקומה. הריח במקום העבודה יכול להשפיע באופן ניכר על מצב הרוח והמוטיבציה של העובדים, דבר שכמובן משפיע רבות על תפוקת העבודה והרווחיות הכללית של העסק. לכן כל בעל עסק חייב לתת את הדעת לנושא טיהור האוויר בעסק שלו, על מנת להבטיח סביבת עבודה נעימה ונוחה עבור העובדים. כמו כן, יש לזכור כי הדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר מדובר על עסק המקבל לקוחות. אף לקוח לא ירצה להיכנס לחנות המריחה מביוב, או מכל ריח לא נעים אחר. לכן חשוב להשקיע במפזר ריח איכותי ולהבטיח ניחוח נעים לכל מי שנכנס לעסק שלכם.

מוצרי טיהור אוויר
3 מוצרי טיהור אוויר שכל בעל עסק חייב להכיר

אילו מוצרי טיהור אוויר יכולים להתאים לעסק שלכם?

  1. מפיץ ריח אוטומטי – מדובר על הדרך האידיאלית ביותר לשמור על הניחוח הנעים בעסק שלכם. מפיץ הריח יכול להתאים לשירותים או לחללים קטנים יחסית ולהבטיח סביבה נעימה יותר. מפיץ הריח מפיץ את הארומה הנבחרת במרווחי זמן קצובים, על מנת להבטיח ניחוח נעים בחלל החדר.
  2. מפיץ ריח חשמלי – מדובר על הגרסה המתקדמת של מפיץ הריח האוטומטי, המאפשר להפיץ ריחות נעימים בחלל החדר במשך 24/7. המתקן מתאים לחללים גדולים, מאחר והוא מאפשר לשמור על רמה קבועה של ארומה, ללא צורך בהחלפת סוללות או בהתערבות אנושית. ניתן לבחור את סוג הריח המתאים ביותר לעסק שלכם, תוך כדי התחשבות בסוג העסק ואופי קהל היעד המאפיין אותו. יש לשים לב כי מפיץ הריח מותאם לגודל החלל, מאחר ומפיצים עוצמתיים יותר, יתאימו לחלל גדול, ואילו מפיצי ריח חלשים יותר, יתאימו למטבחון שלכם.
  3. מערכת לחיטוי אוויר – מדובר על המערכת המושלמת לכל מקום עבודה, מאחר והיא מאפשרת לטהר את האוויר ולמנוע את ההדבקה בנגיף הקורונה ובנגיפים אחרים, העלולים להסתובב בחלל החדר. המערכת מאפשר לחטא את האוויר ולהבטיח לעובדים וללקוחות שלכם לנשום אוויר נקי, ללא שום סיכון להדבקה במחלות. מעבר לכך, המערכת מאפשרת לסנן את האוויר מפני אבק, אבקנים, עשן ואלרגנים שונים. הדבר יכול לסייע רבות לעובדים וללקוחות שלכם, הסובלים מסוגים שונים של אלרגיות או אסתמה. הפילטרים השונים של המערכת מאפשרים לסנן את כל החלקיקים הזעירים, כולל חיידקים, פטריות ונבגי עובש. מדובר על המוצר המושלם לכל חלל סגור.


אנו בחברת פרומושן נשמח לספק לכם מגוון רחב של מוצרי טיהור אוויר ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בייבוא ושיווק מוצרי פרמיום מהמותגים המובילים ביותר בשוק ומקפידים על מוצרים, המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שתבטיח לכם שימוש נוח, יעיל וחסכוני. לקבלת מידע נוסף וביצוע הזמנה, צרו קשר!

קראו גם על החשיבות במטהר אוויר לעסק שלכם

תוכן עניינים

מאמרים