אודותינו

בשנת 1984 הוקמה חברת  Promotion-il והחלה לשווק מוצרי צריכה שונים וחומרי ניקוי לשוק התעשייתי והמוסדי. 

כחלק מחשיבה על הלקוחות החלה החברה לייבוא מוצרי פרמיום ממותגים המובילים בעולם הניקיון בחו״ל לספק פתרונות היגיינה מתקדמים, איכותיים וברמה הכי טובה שיש. 

כיום חברת Promotion-il היא היבואנית הבלעדית של חברת  Katrin Metsa Tissue, TubeLess Delt Papir, בנוסף אנחנו משווקים גם מוצרים של חברת Georgia Pacific העולמית.

המוצרים שאנחנו משווקים הינם הטובים ביותר בשוק, הנתמכים בטכנולוגיה הכי מתקדמת לניהול ותמיכה עבורכם, נוחות שימוש, חסכון, יוקרה והכי חשוב איכות הסביבה גם בייצור המתקנים וגם הנייר. 

בלעדי בישראל ולראשונה בעולם. אפליקציית HygieneKey טכנולוגיה דיגיטלית חדשה המשתמשת באפליקציה סלולרית לשליטה מלאה במתקנים מ בית TubeLess המאפשרת לעובדי הניקיון והמנהלים לשלוט בכל מתקן מהטלפון הנייד שלהם (יש אפשרות גם מהמחשב) 24/7.

חסכון יקר של שעות עובדי הניקיון (חסכון של עשרות אלפי שקלים בשנה) פיקוח מלא ושליטה בצריכת הנייר והסבון במתקנים, מתקנים המתקדמים בעולם.

מערכת ההפצה שלנו נבנתה עם הרבה חשיבה ותשומת לב למתן פתרון אידיאלי למוסדות וללקוחות העסקיים. מערכת זו כוללת שיווק ישיר (אספקה בין 48 שעות מיום ההזמנה עד לשלושה ימים) בכל רחבי הארץ. 

חברת Promotion-il הולכת יד ביד עם הלקוחות, שירות אמין וללא פשרות בשביל שנעזור לכם לקדם ולהגדיל את העסק שלכם.

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו עכשיו ל 08-6329000